Büyükada’da endişelendiren görüntü! Tamamen sardı… Kokudan durulmuyor

Marmara Denizi’nde sık sık görülmeye başlanan deniz salyası da olarak bilinen müsilaj şimdi de Büyükada’yı sardı.

Sahildeki görüntünün hiç hoş olmadığını söyleyen Büyükada sakini Rümeysa Uzun, “Arkadaşlarımla sahile gezmeye geldik. Ancak denizin çok kirli olduğunu fark ettik. Başlarda denizde ne olduğunu anlamadık ama normal bir kirlilik olmadığı çok belliydi. Kokusu çok kötü. Görüntüsü de hiç hoş değil. Bir adalı olarak denizlerdeki bu durum bizi çok rahatsız ediyor. Geçen senelerde sahilde böyle bir şey görmemiştik” dedi. 

Büyükadada endişelendiren görüntü Tamamen sardı... Kokudan durulmuyor

“KOKUDAN DURAMIYORUM” 

Artık adada sahil havası bile almanın mümkün olmadığını belirten Merve Çelik de “Sahile hava almak için geldim. Ancak sahilin pek hava alınacak hali kalmamış. Şu an kokudan duramıyorum. Denizin bu kötü haliyle temiz nefes almak pek mümkün olmuyor” diye konuştu. 

Büyükadada endişelendiren görüntü Tamamen sardı... Kokudan durulmuyor

class=’cf’>

“FAZLA GÖRÜLMEYE BAŞLADI” 

Gün geçtikçe deniz salyalarının arttığını söyleyen Ozan Emre Gündürü ise, “Sahile çok seyrek geliyorum. Deniz salyalarının özellikle kokusu bizi çok rahatsız ediyor. Bu şikayetlerimizi belediyeye bildirmemize rağmen bir dönüş alamadık. Deniz gün geçtikçe deniz salyaları yüzünden daha kötü olmaya başladı. Eskiden bu kadar çok yoktu son zamanlarda daha fazla deniz salyası görülmeye başladı” ifadelerini kullandı. 

Tekirdağ korkutan görüntü Yeniden ortaya çıktı

Tekirdağ korkutan görüntü! Yeniden ortaya çıktı

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir