CHP’li Belediye Başkanları Ankara… Yılmaz Büyükerşen: “Seçim Stratejinde Büyükşehir Belediye Başkanlarına Ne Görevler Düşüyor Onları Konuşacağız”

Haber: EMRE SERCAN İKE/ Kamera: FURKAN ERDEM

Türkiye’nin dört bir yanından gelen CHP’li büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları, bugün Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında Ankara’da toplandı. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Seçim stratejinde büyükşehir belediye başkanlarına ne görevler düşüyor, ne yapacaklar, nasıl organizasyon yapacaklar, herhalde onları konuşacağız” dedi.

CHP’li Belediye Başkanları, bugün CHP Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında bir araya geliyor.

Toplantı öncesi ANKA Haber Ajansı’na konuşan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Toplantıda ana hatları ortaya çıkacak meselenin ama seçim stratejinde büyükşehir belediye başkanlarına ne görevler düşüyor, ne yapacaklar, nasıl organizasyon yapacaklar, herhalde onları konuşacağız” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir