Elden Ring’i 29 dakikada bitirdi

Souls oyunlarının üzerine inşa edilen ve özellikle açık dünyası ile bizi büyülemeyi başaran Elden Ring, saatlerimizi harcasak da zar zor bitirebileceğimiz oyunlardan birisi. Oyunu bitirebilmek için ve boss mücadelelerini geçebilmek için bildiğiniz gibi mümkün olduğunca gelişmek gerekiyor. Açıkçası kafasında oyun boyunca kask bulunan karakterimi oluşturmak için bile 20 – 25 dakika harcamışımdır. Bir oyuncu ise tam 28 dakika 59 saniyede Elden Ring’i bitirmeyi başarmış.

Elden Ring’i 29 dakikada bitirdi

Daha önce hazırladığı videolarla da gündeme gelen Souls oyunlarına Speedrun çeken oyunculardan Distortion2, bu sefer de Elden Ring speedrun videosu ile karşımıza çıktı. Geçtiğimiz günlerde oyunu 36 dakikada bitiren oyuncu bu sefer de tam 28 dakika 59 saniyede bitirerek şimdiye kadar yapılan en hızlı süreye ulaştığı gibi bunun için hazırladığı videoda da tam anlamıyla neyi nasıl yaptığını göstermiş. Tabi birçok Speedrun videosunda olduğu gibi oyunun bazı açıklarından da yararlandığını görüyoruz. Açıkçası bunların bulunup uygulanması ve bu kadar çabuk bir şekilde karşımıza çıkması bile inanılır gibi değil.

Distortion2 ayrıca her gün yaptığı canlı yayınlar ile bu rekorunu geliştirmeye de çalışıyor. Yayınladığı videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Elden Ring inceleme