Google’ın akıllı saati patronun kolunda görüntülendi!

Pixel akıllı telefonları ile Android telefonlar konusunda önemli adımlar atan Google şimdi de akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor. Google; Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefon modellerinin yanında 6 Ekim tarihinde Pixel Watch akıllı saatini de tanıtacak. Yeni akıllı saat tanıtımdan önce ise Google CEO’sunun kolunda görüntülendi.

Google CEO’su Pixel Watch’u şimdiden kullanmaya başladı

Google patronu, Pixel Watch’ün testlerine daha şimdiden başlamış görünüyor. Vox Media’nın Kaliforniya, Beverly Hills’deki yıllık Kod Konferansı’na katılan Google CEO’su Sundar Pichai’nin bileğinde merakla beklenen Pixel Watch görüntülendi.

Bloomberg muhabiri Mark Gurman tarafından Twitter üzerinden paylaşılan görüntüler, yeni akıllı saati ortaya koyuyor. Yuvarlak bir gövdeye, çelik bir kasaya ve tek bir kontrol tuşuna sahip olan saat, Gurman’ın ceketinin bileğinden yukarı kayması ile birlikte kendini göstermiş oldu.

Böylelikle yeni akıllı saat, henüz tanıtımına 1 ay kala ortaya çıktı. Beyaz bir silikon kordona sahip olan akıllı saatin, bunun yanı sıra metal, deri, suni deri ve kumaş kayışlara sahip olması bekleniyor. Tüm bu saydıklarımızla birlikte Google, yeni akıllı saatinde birçok seçenek sunacak gibi görünüyor.

Paylaşılan görüntüler yeni akıllı saati tam olarak ortaya koymasa da Pichai’nin saati şimdiden kullanmaya başlamış olması oldukça merak uyandırdı. Google CEO’sunun yeni akıllı saati şimdiden kullanıyor olması şaşkınlık yaratırken, akıllı saatin şimdiden kullanıma hazır olduğunu da gösteriyor.

Google maalesef yeni akıllı saatini istediği kadar gizli tutamadı. Pixel Watch’un daha önce de çeşitli görselleri internete düşmüştü. Bunun yanı sıra saatin bazı özellikleri de şimdiden ortaya çıkmış durumda. Bakalım tanıtıma kadar yeni akıllı saat ile ilgili nasıl detaylar ortaya çıkacak?

Peki siz Google’ın yeni akıllı saati hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.