Türk gençliği kahramanlık destanı yazmaya devam edecek

Gençler ticarette, sanayide, bilimde ve teknolojide ülkeyi ilerleterek, ekonomik cephede kahramanlık destanı yazmaya devam edecekler. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yüzyılını Mustafa Kemal Atatürk ve Türk milletinin başarı hikâyesi şekillendirdi. İkinci yüzyılın bilgili, maddi ve manevi değerlere sahip çıkan, çalışkan üretken ve girişimci Türk gençliğinin omuzlarında yükselecek. İş dünyası olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde daha güçlü ve müreffeh bir Türkiye için çalışmayı sürdürüyoruz.

Gençlerimiz, ticarette, sanayide, bilimde ve teknolojide ülkemizi ilerleterek, ekonomik cephede kahramanlık destanı yazmaya devam edecek. Bu toprakların sağlam temellerinde yetişen gençlerimizin, milletimizin geleceği için en kıymetli kaynak olduğunu bilen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, gençlere ve gençliğe önem vermiş, ülkemizin istikbalini de gençlere emanet etmiştir.

Ülkemizin parlak geleceği, bu bilinçle yetişen gençlerin eliyle çizilecektir. İş dünyası olarak vatan sevgisiyle yetişen pırıl pırıl gençlerimizin ekonomik ve siyasi bağımsızlığımızın en büyük teminatı olduğunu biliyor, gençliğimize güveniyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyet’imizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Mücadele kahramanı aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir