Zehra Güneş: Trafikte korna çalan, kalp yapan çok insan oluyor

Paylaş

Hürriyet’ten Süleyman Arat’a konuşan Zehra Güneş, şunları söyledi:

İnanılmaz, tarif edilemez büyüklükte bir hayran kitlemiz oluştu. Trafikte kırmızı ışıkta beklerken yanımızda duran arabalardaki insanlar bize korna çalıyor, genç kızlar elleriyle kalp işareti yapıyor, bazıları camı açıp bizle gurur duyduklarını söylüyor. Kimileri de uzaktan adımızla seslenip el sallıyor. Bir yerde kahve içerken, restoranda Yemek yerken tanıyıp ‘Sizinle bir fotoğraf çektirebilir miyiz?’ diye yanıma gelen çok kişi var. Bunların hepsi bu turnuvalardan sonra katlanarak büyüdü. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Paylaş

Bu sevginin bize yüklediği misyonlar var. Özel hayatıma eskiden de çok dikkat ederdim, şimdi daha fazla özen gösteriyorum. Ben ve milli takımdaki arkadaşlarım, örnek ve rol model kadınlar olmaya çalışıyoruz. Bunu ne kadar iyi yapabilirsek, bizim için o kadar mutluluk verici sonuçlar doğuracaktır. Özellikle küçük çocuklara, gençlere ve voleybola ilgi duyanlara örnek olmak hem büyük sorumluluk hem de mutluluk verici.

Paylaş

Biz, bu çıtayı daha da taşımaya kararlıyız. Sonu şanssız bitse de olimpiyatlardaki ilk tecrübemizde çok büyük işler başardığımızı düşünüyorum. 2024 Paris Olimpiyatları’nda hepimiz daha deneyimli olacağız ve daha iyisini başaracağız. Önümüzdeki 5 kupaya da talibiz ve hepsini alacağız

TVF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.