Popüler Analist: Bu 2 Altcoin Kuzeyin Derinlerine İlerleyecek!

Popüler bir kripto para analistine göre, şimdi altcoin stoklamak için mükemmel bir zaman. Analist ayrıca altcoinlerin yakında kendi boğa döngülerine gireceğini tahmin ediyor. Spot Bitcon ETF’lerini çevreleyen heyecan azalmaya başlarken, lider altcoin fiyatının 3 bin doların üzerine çıkacağını öngörüyor.

Analist: Muhtemelen bir altcoin boğa piyasasına giriyoruz!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa haftaya moral bozucu başladı. Lider kripto para Bitcoin bir anda 42 bin doların altına kadar geriledi. Bazı istisnalar hariç çoğu altcoin projesi de kırmızı bölgenin derinliklerinde ilerliyor. Bununla birlikte, bu sadece daha fazla ilerlemek için bir geri çekilme olabilir. Popüler kripto para traderı ve analisti Michael van de Poppe, son analizlerini paylaştı. Analist, bu düşüşü bir alım fırsatı olarak görüyor. Bu yüzden de şu anın altcoin stoklamak için mükemmel bir zaman olduğunu belirtiyor. Analist ayrıca altcoin piyasasının muhtemelen bir boğa döngüsüne girdiğini tahmin ediyor.

Van de Poppe’nin öngörüsünün özünde, Bitcoin’in (BTC) hakimiyeti dengeleniyor olabileceğinden, altcoinler yakında toparlanabilir. Analist ayrıca spot Bitcoin ETF’lerini (borsa yatırım fonları) çevreleyen heyecanın da soğuyor olduğunu söylüyor. Bunun sonucunda, sermayenin yakında BTC’den altcoin’lere akacağını öngörüyor.

Bu 2 altcoin kuzeye hareket edecek çünkü…

Michael van de Poppe, Ethereum’un (ETH) piyasa değeri açısından en büyük altcoin olduğu göz önüne alındığında, sermaye dağılımındaki bu potansiyel değişimden en çok Ethereum’un faydalanmasını bekliyor. ETH için yükseliş görünümüne ek olarak analist, Spot Ethereum ETF’lerini çevreleyen hype’dan bahsediyor. Van de Poppe, bunun önümüzdeki haftalarda da ETH fiyatını artıracağını tahmin ediyor. Analist, bu yükseliş tezinin doğrulanması halinde, token fiyatının 3 bin doların üzerine çıkacağını öngörüyor.

Analistin gözünün üzerinde olduğu tek altcoin ETH değil. Ayrıca Chainlink’in (LINK) son birkaç haftadaki güçlü performansı nedeniyle dikkatini çektiğini söylüyor. Analist, son birkaç gündür LINK/BTC paritesinde yükseliş eğilimi olduğunu belirtiyor. Bunun da LINK’in yakında yükselişe geçmesine yol açacağını tahmin ediyor. Ancak bundan önce, kripto para birimi başka bir yükselişe geçmeden önce kısa bir düzeltme olabileceği konusunda uyarıyor.

Bitcoin, Ethereum ve Chainlink piyasa performansı

Basın saatine göre BTC, ETH ve LINK düşüşteydi. CoinMarketCap’e göre, piyasa liderleri BTC ve ETH son 24 saat içinde fiyatlarının sırasıyla %5,09 ve %5,87 düştüğünü gördü. Bu arada, LINK 24 saatlik %8,33’lük bir kayıp kaydederek en büyük kaybeden oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir